Mirėsevini nė SMART WORLD TV

Pėrjeto njė mėnyrė tė re tė tė shikuarit TV…

Shiko kanalet qė nuk do t’i gjesh tjetėrkund…

Asnjėherė nuk ke shikuar TV nė kėtė mėnyrė…

Bėhu SMART nė botėn e teknologjisė sė re…

 
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto

Ndihmė pėr klienta

Ndihmė pėr klientė

Nė Smart World TV zotohemi tė iu ofrojmė pėrkrahje tė vazhdueshme 24 orė, 7 ditė nė javė.

Pėr ēdo kėrkesė mund tė na kontaktoni drejtpėrdrejtė pėrmes:
Online chat ( dritarja e kaltėrt, poshtė nė kėndin e djathtė) 

Qendrės sė thirrjeve 
+381 38 24 15 25

Nga SHBA
+ 1 773 253 5956
+ 1 718 701 2910

Apo mund tė na shkruani nė email adresat:

Pėr informata tė pėrgjithshme rreth platformės tonė
info@smartworldtv.com

Pėr paketat dhe promocionet
sales@smartworldtv.com

Pėr ēėshtje teknike
support@smartworldtv.com

 

Ose Live chat ne Skype llogaritė :

Pėr ēėshtje teknike
support.smartworldtv

Pėr paketat dhe promocionet
sales.smartworldtv