Mirėsevini nė SMART WORLD TV

Pėrjeto njė mėnyrė tė re tė tė shikuarit TV…

Shiko kanalet qė nuk do t’i gjesh tjetėrkund…

Asnjėherė nuk ke shikuar TV nė kėtė mėnyrė…

Bėhu SMART nė botėn e teknologjisė sė re…

 
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto

Ēmimet per World

 
 • € 199.99 Njė vit
 • € 105.99 Gjashtė muaj

Për ta zgjedhur mënyren se si deshironi ta shiqoni platformen tonë klikoni në Çmimet e dekoderëve.


(*)në këto çmime nuk janë perfshirë TVSH dhe taksat tjera në shtetet përkatëse.
(*)varesisht nga shteti i blerjes cmimet jane te konvertuara ne valuta lokale