Mirėsevini nė SMART WORLD TV

Pėrjeto njė mėnyrė tė re tė tė shikuarit TV…

Shiko kanalet qė nuk do t’i gjesh tjetėrkund…

Asnjėherė nuk ke shikuar TV nė kėtė mėnyrė…

Bėhu SMART nė botėn e teknologjisė sė re…

 
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto

Rreth Nesh

Smart World TV  filloi me iniciativėn e RTV21 dhe ėshtė pasardhėse e platformės tė parė IPTV shqiptare 21 World . Qėllimi kryesor ėshtė ofrimi i njė platforme legale shqiptare shumė tė fuēishme.


Objektivi kryesor i Smart World TV ėshtė tė prezantoj platformėn e re IPTV klientėve tė saj nė mbarė botėn. Smart World TV do tė ndėrtohet vazhdimisht duke i pėrmbushur kėrkesat e shikuesve dhe klientėve potencial, kėshtuqė fokusi i kėsaj platforme nuk ėshtė vetėm ndėrtimi i njė buqete televizive me kanalet kombėtare tė mėdha por gjithashtu edhe integrimi i kanaleve tė vogla lokale.


SMART World TV ėshtė mjaft unike nė atė se ēfarė mund tė ofroj IPTV. Gjithmonė duke u perpjekur tė ofroj programet tė ndryshme me kualitetin mė tė mirė pėr shikuesit/klientėt. Duke u pėrditesuar me teknologjinė mė tė re, Smart World TV gjithmonė do t’ju ofroj klientėve tė saj kualitet tė larte dhe pėrmbajtjen me tė mirė tė programeve duke pėrdorur teknologjinė mė tė re nė treg.